Informacja o szkoleniach i doszkoleniach

Szkolenia dla kandydatów na egzaminatorów – 2023

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu prowadzi ciągły nabór kandydatów na egzaminatorów okręgowych komisji egzaminacyjnych i prosi o składanie dokumentów. Informacje kto może zostać egzaminatorem, jakie wymagania musi spełnić oraz jakie dokumenty złożyć do OKE we Wrocławiu można znaleźć poniżej.

https://oke.wroc.pl/kandydaci/

Grupy szkoleniowe tworzone są w miarę napływających do nas zgłoszeń zgodnie z zasadami bezpieczeństwa,
oraz zgodnie z potrzebami komisji wynikającymi ze złożonych deklaracji zdających egzamin w kolejnych sesjach egzaminacyjnych.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu planuje w marcu 2023 r. zorganizować szkolenia dla kandydatów na egzaminatorów z zakresu egzaminu maturalnego z języka polskiego. Osoby zainteresowane prosimy o złożenie kompletu dokumentów.

https://oke.wroc.pl/szkolenia/

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 71 785 18 59.

Doszkolenia dla egzaminatorów – formuła 2023

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu organizuje szkolenia uzupełniające dla egzaminatorów z zakresu egzaminu maturalnego w formule 2023. Osoby zainteresowane proszone o sprawdzanie skrzynek e-mail na które wysyłane są zaproszenia lub zgłaszanie się e-mail na adres: szkolenia@oke.wroc.pl .

Egzaminatorów prosimy o aktualizowanie danych osobowych przez formularz aktualizacji danych lub bezpośrednio w serwisie egzaminatora po zalogowaniu.

Kategorie
Egzaminatorzy
Skip to content