Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie i egzamin zawodowy

Szkolenie dla przewodniczących zespołów egzaminacyjnych i ich zastępców

Serdecznie zapraszamy Państwa Dyrektorów – Przewodniczących Zespołów Egzaminacyjnych oraz Zastępców PZE do udziału w szkoleniu dotyczącym organizacji i przeprowadzania egzaminu zawodowego – Formuła 2019 oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie – Formuła 2017 i Formuła 2012 w Sesji 2. 2023 Lato.

W czasie szkolenia zostaną omówione zagadnienia istotne dla sprawnego przeprowadzenia egzaminu zawodowego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w Sesji  2. 2023 Lato, w tym w szczególności:

  • zadania Przewodniczącego Zespołu Egzaminacyjnego, Przewodniczących Zespołów Nadzorujących, członków Zespołów Nadzorujących, egzaminatorów, asystentów technicznych,
  • organizacja oraz przebieg części pisemnej i części praktycznej egzaminu, w tym przygotowanie miejsc egzaminowania,
  • dystrybucja, pakowanie i  redystrybucja materiałów egzaminacyjnych, dokumentacja przebiegu egzaminu,
  • wykorzystanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu egzaminu systemu SIOEPKZ i serwisów OKE.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie zdalnej (online) przez Microsoft Teams w dniu 24 kwietnia 2023 r. w godzinach 11.00-13.30.

Prosimy o potwierdzenie do dnia 23 kwietnia 2023 r. udziału w szkoleniu poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w Serwisie informacyjnym dyrektora.

Link z zaproszeniem do udziału w szkoleniu zostanie Państwu udostępniony do pobrania w Serwisie informacyjnym dyrektora na dzień przed szkoleniem.

Przypominamy, że udział w szkoleniu jest obowiązkowy.

Kategorie
Aktualności
Skip to content