Aktualności

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie i egzamin zawodowy

Szkolenie dla przewodniczących zespołów egzaminacyjnych i ich zastępców

Serdecznie zapraszamy Państwa Dyrektorów – Przewodniczących Zespołów Egzaminacyjnych oraz Zastępców PZE do udziału w szkoleniu dotyczącym organizacji i przeprowadzania egzaminu zawodowego – Formuła 2019 oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie – Formuła 2017 i Formuła 2012 w Sesji 1. 2023 Zima.

W czasie szkolenia zostaną omówione zagadnienia istotne dla sprawnego przeprowadzenia egzaminu zawodowego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w Sesji  1. 2023 Zima, w tym w szczególności:

  • zadania Przewodniczącego Zespołu Egzaminacyjnego, Przewodniczących Zespołów Nadzorujących, członków Zespołów Nadzorujących, egzaminatorów, asystentów technicznych,
  • organizacja oraz przebieg części pisemnej i części praktycznej egzaminu, w tym przygotowanie miejsc egzaminowania,
  • dystrybucja, pakowanie i  redystrybucja materiałów egzaminacyjnych, dokumentacja przebiegu egzaminu,
  • wykorzystanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu egzaminu systemu SIOEPKZ i serwisów OKE.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie zdalnej (online) przez Microsoft Teams w dniu 6 grudnia 2022 r. w godzinach 10.00-12.30.

Prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 5 grudnia 2022 r. w Serwisie informacyjnym dyrektora. Formularz będzie dostępny od dnia 1 grudnia 2022 r.

Link z zaproszeniem do udziału w szkoleniu zostanie Państwu udostępniony do pobrania w Serwisie informacyjnym dyrektora na dzień przed szkoleniem.

Przypominamy, że udział w szkoleniu jest obowiązkowy.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu • Wszelkie znaki handlowe i prawa autorskie należą do ich właścicieli.

Skip to content