Aktualności

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Przekazanie wyników do szkół i zdających – formuła 2017

Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (części pisemnej i praktycznej) z sesji styczeń-luty 2020 dla uczniów, absolwentów i kursantów kwalifikacyjnych kursów zawodowych będą udostępnione w formie elektronicznej dyrektorom szkół macierzystych zdających w dniu 20 marca 2020 r. od godz. 10.00 w systemie SIOEPKZ.

Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla uczniów i absolwentów, dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe i suplementy do dyplomów dla absolwentów, którzy zdali egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2020 otrzymają szkoły macierzyste zdających w dniu 27 marca 2020 r. (piątek) w godz. 8.00 – 15.00 przesyłką kurierską (o ile będzie to dzień, w którym odbywają się już zajęcia dydaktyczno-wychowawcze).
Dyrektor szkoły odbiera osobiście przesyłkę od kuriera lub upoważnia do odbioru pisemnie inną osobę.

Uwaga:
W przesyłce dla szkoły będą spakowane także wyniki i świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla słuchaczy prowadzonych przez szkołę kwalifikacyjnych kursów zawodowych dwuliterowych (PP-2017), którzy przystąpili do egzaminu w sesji styczeń-luty 2020 r.
Dane tych zdających widnieją na przekazanym szkole w przesyłce „Zestawieniu dokumentów”

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu • Wszelkie znaki handlowe i prawa autorskie należą do ich właścicieli.