Aktualności

Egzamin gimnazjalny

Konferencje szkoleniowe dla przewodniczących zespołów egzaminacyjnych szkół województwa dolnośląskiego i opolskiego przeprowadzających egzamin gimnazjalny w roku szkolnym 2017/2018.

Zapraszamy przewodniczących zespołów egzaminacyjnych szkół województwa dolnośląskiego i opolskiego przeprowadzających egzamin gimnazjalny w roku szkolnym 2017/2018 do udziału w szkoleniach poświęconych omówieniu wyników egzaminu gimnazjalnego 2017 oraz przygotowaniu do organizacji egzaminu w tym roku szkolnym. Prosimy, aby z każdej szkoły, w której odbędzie się egzamin, przybyła na szkolenie jedna osoba.

Państwa Dyrektorów prosimy bardzo o przesłanie niezwłocznie (nie później niż do końca września) aktualizacji danych o szkole – w związku z przekształceniami szkół wprowadzonych reformą systemu edukacji musimy uwzględnić zmiany w naszej bazie danych. Jest to dla nas bardzo ważne zadanie, od wykonania którego zależy właściwa organizacja i przeprowadzenie w Państwa szkołach egzaminu w kwietniu 2018 r.

W szkoleniach mogą również uczestniczyć zainteresowani przedstawiciele poradni psychologiczno-pedagogicznych działających na terenie obu województw.

Pobierz harmonogram konferencji

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu • Wszelkie znaki handlowe i prawa autorskie należą do ich właścicieli.